Generic selectors

آموزش تزئین تخم مرغ هفت سین

۳۰,۶۱۰ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

تزئین تخم مرغ هفت سین

 

تزئین تخم مرغ با حبوبات : برای تزئین تخم مرغ ها میتوانید از انواع حبوبات و خشکبار مانند لوبیا ، گندم ، عدس ، ماش ، ذرت ، لپه ، نخود و … استفاده نمائید.

 

ردیف به ردیف حبوبات را با چسب حرارتی روی تخم مرغ بچسبانید ، پس از اتمام کار و خشک شدن کامل حبوبات روی تخم مرغ میتوانید به ارامی انتهای تخم مرغ را سوراخ کرده و مواد داخل ان را خالی کنید ؛ برای تزئین میتوانید هم از چسب حرارتی و هم  از چسب چوب استفاده کنید اما بدلیل سرعت عمل بالاتر و راحتی کار چسب حرارتی پیشنهاد میشود.

 

تزئین تخم مرغ هفت سین


 

تزئین تخم مرغ با پارچه رنگی : برای تزئین تخم مرغ ها به این روش میتوانید از پارچه های گلدار یا کاغذهای رنگی طرح دار استفاده نمائید.

 

برای این منظور گل یا هر طرحی که دوست دارید را از روی پارچه یا کاغذ برش بزنید سپس با چسب مایع یا چسب چوب روی تخم مرغ ها بچسبانید ، میتوانید از تزئینات دیگری مانند پولک ، اکلیل و … نیز برای تزئین روی طرح ها نیز استفاده کنید.

 

تزئین تخم مرغ هفت سین

 

تزیین تخم مرغ با برچسب : در این روش میتوانید از طرح های اماده ای که بصورت برچسب در فروشگاه ها موجود میباشد برای چسباندن طرح روی تخم مرغ ها استفاده کنید ، میتوانید برای جذابیت بیشتر از تخم پرندگان مختلف که دارای اندازه های متفاوتی هستند استفاده کنید.

مدل های تزیین شب یلدا - 2

 

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , , , , , ,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید