اصول مد و زیبایی

اسرار زیباتر نشان دادن چهره

 

اصول ارایش صورت

 

اسرار زیباتر نشان دادن چهره

 

استفاده از خط چشم رنگی برای درشت کردن چشم ها : با کشیدن خط چشم رنگی جلوه بیشتری به چشم های خود بدهید ، خط چشم مشکی اغلب به دلیل تیره بودن سبب محدود کردن ناحیه چشم ها شده و چشم ها ریزتر نشان داده میشوند ، رنگ های زیتونی ، آبی و قهوه ای گزینه های مناسبی برای درشت تر نشان دادن چشمها هستند.

 

استفاده از آلوورا : برای زیرسازی پوست صورت برای آرایش از آلوورا استفاده کنید ، پیش از آرایش پوست صورت خود را به مقداری عصاره آلوورا آغشته کنید تا از نرم و براق شدن پوست خود هیجان زده شوید.

 

استفاده از سایه ابرو : استفاده از سایه ابرو متناسب با رنگ ابروها برای مشخص تر نمودن محدوده ی ابروها روش مناسبی است اما باید به کمان ابرو توجه زیادی کنید و آن را از بین نبرید ، هرچه این کمان بیشتر باشد و ابرو بالاتر از چشم نشان داده شود چشم ها درشت تر نشان داده خواهند آمد.

 

از ریمل استفاده کنید : برای داشتن مژه هایی بلندتر 2 بار ریمل بزنید ، پس از یک مرتبه استفاده از ریمل مدت کوتاهی برای خشک شدن صبر کنید سپس در مرحله دوم ریمل بزنید.

 

رژ لب : برای جلوگیری از کج کشیدن رژ لب بر روی لب ها ابتدا دور لب را با رژ لب یا خط لب بکشید سپس داخل ان را به رژ لب آغشته نمایید.

 

 

 

نوشته های مرتبط

انتخاب عینک مناسب با فرم صورت

zibaee@irancook

رنگ مد سال 2013

zibaee@irancook

معرفی رنگ مد سال 2012

zibaee@irancook

ارسال دیدگاه

*

code