آموزش آرايش و گریم

آموزش آرایش مسی طلایی

 

سایه چشم زمستانی

 

آرایش بانوی طلایی

 

برای یک ظاهر فریبنده و مدرن می‌توانید از سایه‌‌هایی به رنگ طلایی و مسی و برنزی استفاده کنید ، این سایه ها نیز با هر رنگ پوستی سازگارند اما اگر پلک شما دارای چروک می‌باشد قبل از زدن سایه حتما با یک کرم پودر سطح آن را بپوشانید.

 

این سایه در پلک‌های کشیده بسیار زیباتر و درخشان‌تر به نظر خواهد رسید ، این نوع رنگ‌ها چهره شما را بشاش‌تر و جوانتر می‌سازد و عیب‌‌های احتمالی چهره‌تان را مخفی می‌سازد.

 

چگونگی انجام آرایش : در مرحله اول توسط یک برس سایه مقداری از سایه مثلا طلایی را تا برجستگی استخوان پلک بکشید ، در مرحله دوم مقداری از سایه طلایی تیره و یا برنزی را در انتهای پلک چشم بکشید تا درخشش سایه طلایی بیشتر نمایان شود.

 

مرحله سوم یک رنگ تیره را روی انتهای سایه چشمتان به صورت نیمدایره بکشید و در مرحله چهارم تمام سایه‌‌ها را در هم محو کنید ، با یک برس سایه تمیز سعی کنید بین سایه‌‌های رنگی حالت خطی باقی نماند و همگی در هم ادغام شده باشد.

 

در مرحله پنجم توسط یک مداد چشم مسی یا برنزی تمام اطراف چشم را خط بکشید و مرحله ششم با یک ریمل مشکی رنگ با حرکت چرخشی مژه‌‌هایتان را آرایش دهید تا سایه‌ چشم تان جذابتر به نظر برسد.

 

نوشته های مرتبط

آموزش آرایش چشم پاییزی

zibaee@irancook

کاربرد مداد سفید در آرایش

zibaee@irancook

آموزش آرایش دودی نقره ای

zibaee@irancook

یک دیدگاه

نیلوفر بانو 19 مرداد 1391 at 4:30 ب.ظ

تست تست تست

پاسخ

ارسال دیدگاه

*

code