آموزش آرايش و گریم

آموزش آرایش برفی

 

 ارایش زمستان

 

آرایش سفید برفی

 

اگر میخواهید به یک مهمانی بروید به شما پیشنهاد می‌کنم که این آرایش را انتخاب کنید زیرا این آرایش جلوه‌ای فوق‌العاده به شما می‌دهد.

 

این آرایش بسیار ساده است اما برای اطمینان بیشتر و سرعت عمل بیشتر در زمان مهمانی این آرایش را یکبار تمرین کنید ؛ این آرایش با جذابیتی که دارد نگاه شما را به اوج می‌رساند ، این آرایش را بسیاری از آرایشگران معروف بکار می‌برند و مورد پسند آنها می‌باشد.

 

در این مدل آرایش یک سایه نقره‌ای پشت چشم شما را می‌پوشاند و چهره شما را جذاب و در عین حال چهره‌ای معصوم به شما می‌دهد ، البته میزان رنگ سایه باید مناسب با رنگ پوست شما باشد اما نقره‌ای مرواریدی برای هر نوع پوستی مناسب است و اگر این سایه‌‌ها تیره‌تر از حد باشند چهره را مصنوعی و نازیبا می‌سازند.

 

از دیگر رنگ‌های سایه که می‌توانید بر حسب علاقه در این مدل به کار ببرید رنگ‌های صورتی سرد و آبی یخی و بنفش کم رنگ می‌باشد که هر کدام به یک اندازه جالب و زیبا می‌باشند.

 

چگونگی انجام آرایش : یکی از نکات اصلی در این آرایش سایه چشم می‌باشد ، شما می‌توانید هم از سایه مایع و هم پودری استفاده کنید ، در مرحله اول با یک برس سایه حالت ضربه‌ای به پلکتان سایه را بزنید ، این کار برای پوست‌های چروک لازم است سپس می‌توانید سایه را تا برجستگی استخوان پلک ادامه دهید و مقداری هم برای جلوه بیشتر به پایین چشم بزنید.

 

در مرحله دوم برای جلوه بیشتر چشم‌ها، با یک فر مژه ، مژه‌‌هایتان را فر دهید و یا با استفاده از حرکت چرخشی ریمل مژه‌‌ها را فردار کنید و در مرحله سوم با یک ریمل سیاه رنگ بر روی مژه‌‌هایتان از درخشش سایه بکاهید تا چهره‌تان طبیعی‌تر به نظر برسد.

 

نوشته های مرتبط

آموزش آرایش چشم سبز دودی

zibaee@irancook

آموزش اصلاح ابروها

zibaee@irancook

آموزش خط چشم عروسکی

zibaee@irancook

ارسال دیدگاه

*

code