Generic selectors

آموزش تزیین کیک مدل ماشین مک کویین

۲۴,۶۶۹ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

تزیین کیک

 

آموزش تزیین کیک مدل ماشین مک کویین

 

برای تزیین کیک مدل ماشین شما به کیک شکلاتی ، خامه ، خمیر فوندانت و باتر کرم نیاز دارید.

 

تزیین کیک


 

ابتدا کیک شکلاتی را داخل قالب مستطیل شکل آماده کنید ( 3 لایه کیک نیاز دارید ) ، لایه ها را همانند شکل روی هم قرار دهید و بخش های اضافی را جدا کنید ، مابین لایه ها از خامه استفاده کنید ( در صورت تمایل میتوانید روی خامه گردوی خرد شده ، موز و … بریزید ).

 

تزیین کیک

 

پس از قرار دادن لایه ها بر روی هم و شکل گرفتن ماشین روی کیک را با لایه ای از باتر کرم خوب پوشش دهید ( پیش از قرار دادن خمیر فوندانت برای پوشش کیک فقط از باتر کرم استفاده کنید ، خامه بدلیل رطوبتی که دارد خمیر فوندانت را خراب میکند ).

 

تزیین کیک

 

مقداری خمیر فوندانت را با رنگ خوراکی قرمز رنگ آمیزی کنید ، خمیر را نازک روی سطح کار پهن کنید سپس خمیر را روی کیک بگذارید و با فشار دست خمیر را به شکل بدنه ماشین حالت دهید.

 

تزیین کیک

 

برای تزیین بدنه ماشین مقداری دیگر از خمیر فوندانت را به رنگ های مشکی ، زرد و ابی رنگ امیزی کنید سپس خمیر را به شکلی که دوست دارید برش بزنید.

 

تزیین کیک

 

با استفاده از نمدار کردن خمیرها آنها را روی سطح ماشین بچسبانید ، برای پایان کار میتوانید اطراف ماشین را با خامه شکلاتی شکوفه بزنید.

آموزش ژله تزریقی مدل گل آفتابگردان

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , , , ,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید