Generic selectors

آموزش تزیین کیک مدل گربه تپل

۱۶,۷۸۹ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

تزیین کیک

 

آموزش تزیین کیک مدل گربه تپل

 

برای این تزیین کیک بامزه و زیبا به کیک ساده ، باتر کرم ، خمیر فوندانت و رنگ خوراکی نیاز دارید.

 

تزیین کیک


 

برای این تزیین به 3 کیک ساده نیاز دارید ، یکی از کیک ها را پس از سرد شدن به 2 قسمت برش بزنید و بین دو لایه مقداری باتر کرم بزنید سپس اطراف کیک را با باتر کرم بپوشانید ( این کیک در کنار گربه قرار میگیرد ).

 

تزیین کیک

 

برای گربه به 2 کیک اسفنجی نیاز دارید ، هر کیک را پس از سرد شدن به دو قسمت برش بزنید ، لایه ها را روی هم قرار دهید و مابین لایه ها باتر کرم بزنید ( اطراف 2 لایه کیکی که برای بالای بدن گربه در نظر گرفته اید را برش بزنید و اضافی کیک را برای دم ، گوش و دست کنار بگذارید ) ، بخش بالای بدن باید کوچکتر باشد.

 

تزیین کیک

 

مقداری خمیر فوندانت سفید و آبی آماده کنید ، خمیر فوندانت سفید را روی کیک اول ( کیک کنار گربه ) بکشید ، خمیر فوندانت آبی را به صورت دایره ای با حاشیه نامنظم برش بزنید و روی فوندانت سفید قرار دهید.

 

تزیین کیک

 

خمیر فوندانت را با کمی رنگ مشکی مخلوط کنید تا به رنگ طوسی درآید سپس اطراف کیک اصلی ( بدن گربه ) را با آن پوشش دهید ، کیک های اضافی را که برش زده بودید با کمی باتر کرم مخلوط کنید تا به شکل خمیری نرم دراید سپس برای دم ، گوش ها و دست استفاده کنید و با خمیر فوندانت آن را پوشش دهید ( برای اتصال به بدن گربه آن را مرطوب کنید ).

مدل های تزیین میز غذا - 2

 

تزیین کیک

 

پس از تکمیل شدن گربه مقداری خمیر فوندانت را با رنگ مشکی رنگ کنید ، برش هایی از خمیر مشکی برای بدن ، دم ، چشم ها ، بینی و … بزنید و با استفاده از کمی آب خمیر را روی سطح بدن گربه متصل کنید.

 

تزیین کیک

 

خمیر فوندانت را با رنگ بنفش و زرد رنگ کنید و دایره هایی از آن درآورید و اطراف کیک را با آن تزیین کنید ( این دایره ها را با استفاده از کمی آب روی خمیر متصل کنید ).

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , ,

یک دیدگاه برای آموزش تزیین کیک مدل گربه تپل

  1. الهام 12 ژانویه-2015 در 21:10 #

    وای خدا چقدر بامزه است.

دیدگاهتان را بنویسید