Generic selectors

آموزش ساخت تمیز کننده سطوح معطر

۲۰,۱۶۴ بازدید

 

تمیز کردن خانه

 

آموزش ساخت تمیز کننده سطوح معطر

 

از زمان های گذشته از سرکه برای تمیز کردن و ضدعفونی سطوح مختلف بخصوص در آشپزخانه استفاده میشود ، این مایع جادویی طبیعی بوده و مضررات پاک کننده های شیمیایی بخصوص برای کودکان و حیوانات را ندارد ، شما میتوانید با این آموزش مایع ضدعفونی و تمیز کننده معطر داشته باشید که علاوه بر پاک کردن سطوح از لک و چربی بوی خوبی نیز از خود بر جای خواهد گذاشت.

 

داخل شیشه ای پوست پرتقال یا لیمو بریزید ، بهتر است پوست مرکبات را خرد کنید تا مقداری بیشتری داخل شیشه جای گیرد ، پس از قرار دادن پوست پرتقال یا لیمو شیشه را با سرکه سفید پر کنید و به مدت 10 روز در جای خشک و خنکی قرار دهید ( داخل کابینت یا کمد مناسب است ).

 


پس از 10 روز پوست مرکبات را از شیشه خارج کنید و سرکه معطر را برای تمیز کردن سطوح مورد استفاده قرار دهید ، سرکه معطر را میتوانید داخل ظرف خالی شیشه پاک کن بریزید و روی سطوح اسپری کنید سپس با دستمال سطح مورد نظر را خشک و تمیز کنید.

 

نکته مهم : سرکه بدلیل خاصیتی که دارد ممکن است در بعضی موارد سطح چوبی را کمرنگ کند برای این منظور ابتدا سطح چوبی را با مقدار کمی سرکه تست کنید و اگر رنگ چوب تغییر نکرد به راحتی از آن استفاده کنید ، این مایع ایده آل ترین گزینه برای تمیز کردن کاشی ، سنگ و سطوح سرامیکی است.

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

آموزش ساخت تمیز کننده سطوح معطر, آموزش ساخت مایع تمیز کننده, آموزش ساخت مایع ضد عفونی طبیعی, تمیز کردن آشپزخانه, تمیز کردن اب, تمیز کردن خانه, تمیز کردن سرامیک, تمیز کردن سنگ, تمیز کردن کاشی, تمیز کردن کف خانه, تمیز کردن لک چربی, ضد عفونی کردن خانه

بدون دیدگاه.