Generic selectors

پوست – روش های مراقبت از پوست

۱۵,۶۹۵ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

زیبا سازی پوست

 

اصول مراقبت و جوان سازی پوست

 

صبح و شب : تمام متخصصان محصولات زیبایی و سلامت پوست میگویند که پاکسازی روزانه پوست ( هر صبح و هر شب ) برای محافظت از پوست و بیشترین تاثیرات محصولات بهداشتی کاری ضروری است.

 

پاکسازی پوست پس از بیدار شدن از خواب پوست را نیز بیدار می‌کند ، سلول های مرده ای را که طی شب جمع شده از بین می‌برد و پوست را برای دریافت مواد فعال و محصولات دیگر آماده می‌کند.


 

شب ها این کار تنها راه حل برای از بین بردن تمام آثار مواد آرایشی و دیگر آلودگی ها مانند عرق و آلودگی هواست که طی روز روی پوست جا خوش کرده اند ، بنابراین پاکسازی فقط مختص زنانی نیست که آرایش می‌کنند و کاری همگانی میباشد.

 

پاک کردن آرایش : گذاشتن زمان برای پاک کردن آرایش بعد از یک مهمانی شبانه چندان راحت نیست اما باید بدانید که در دراز مدت پاک نکردن آرایش باعث ازدیاد سبوم می‌شود ، ازدیاد سبوم موجب افزایش سرعت ایجاد چروک شده و روز به روز رنگ پوست تیره تر میشود و به طور خلاصه پوست دچار خفگی می‌شود.

 

مالیدن یک کرم مرطوب کننده یا ضد چروک روی پوستی که پاک سازی نشده یا آرایش آن تمیز نشده است بی فایده خواهد بود ، بهترین روش برای پاکسازی پوست شستشو با صابون های ملایم است ( پس از شستشو با صابون میتوانید با کمی کرم مرطوب کننده سبک مخصوص شب پوست تان را مرطوب کنید ).

آیا مراقبت‌های پوستی‌تان متناسب با سن‌تان است؟

 

پوسته پوسته شدن پوست موثر در جوان ماندن پوست : به طور طبیعی هر 28 روز یک بار پوست صورت پوسته پوسته می‌شود اما این پدیده با افزایش سن کند شده و در نتیجه سلول های مرده بسیاری روی پوست جمع می‌شوند و پوست پیر به نظر می‌رسد.

 

پوسته شدن روزانه با سرعت بخشیدن به پوست اندازی باعث تجدید شدن بهتر سلول ها و تحریک اپیدرم تا اعماق آن می‌شود ، این اقدام رنگ دانه های پوست را تصفیه ، رنگش را روشن و تجدید سلولی را افزایش می‌دهد همچنین موجب جذب و کارایی بهتر کرم های مرطوب کننده میشود.

 

 ادامه مطلب در این بخش مطالعه شود …

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, ,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید