Generic selectors

اصول چیدمان میز صبحانه

۶۷,۹۱۵ بازدید

 

چیدمان میز صبحانه

 

اصول چیدمان و تزئین میز صبحانه

 

برای تزئین میز ابتدا باید پس زمینه میز صبحانه را انتخاب کنید که بهتر است از سفره بزرگ گلدوزی شده و یا پارچه کتان ساده استفاده کنید.

 

در وسط سفره گلدانی گل ، سبدی از میوه یا شمعی روشن قرار دهید ، برای هر فرد یک بشقاب ، یک قاشق چایخوری ، یک کارد برای برش کره ، یک چنگال و یک قاشق بزرگ و یک فنجان لازم است.

 


بشقاب مقابل صندلی قرار میگیرد ، کارد کره خوری و قاشق و چنگال را در کناره های ظرف قرار دهید و قاشق چایخوری را درون نعلبکی و کنار فنجان قرار دهید.

 

هر کدام از خوراکی های صبحانه مانند کره ، مربا ، عسل ، پنیر ، گردو و … را در کاسه ای جداگانه وسط میز قرار دهید ، نان را در سبد نان بگذارید ، دستمال کاغذی یا دستمال پارچه ای به تعداد لازم باید سر میز صبحانه قرار دهید ، یک عدد دستمال یا پارچه را درون بشقاب بگذارید.

 

نمکدان را در مرکز میز قرار دهید  ، سرویس چایخوری ( قوری ، فنجان ، شکر و … ) نیز باید در دسترس باشند تا افراد بتوانند براحتی برای خود چای یا قهوه بریزند.

 

نکته ها : میتوانید در زمان صرف صبحانه پنجره ها را باز کنید تا هوای تازه وارد اتاق شود ، چای و قهوه باید همواره داغ باشند ، در صورتی که در صبحانه از سوپ ، حلیم و غذاهای مایع استفاده میکنید کاسه ای مناسب درون بشقاب قرار دهید.

 

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

پذیرایی, پذیرایی از مهمان, تزئین سفره, تزئین سفره صبحانه, تزئین میز, تزئین میز صبحانه, تزئین میز غذا, چیدمان میز, چیدمان میز صبحانه, چیدن سفره, چیدن سفره صبحانه, چیدن میز, لوازم میز صبحانه

۴ دیدگاه برای اصول چیدمان میز صبحانه

 1. یگانه ۳۰ مهر-۱۳۹۲ در ۱۸:۲۲ #

  عالی بود

  • ♥ نیلوفر بانو ۳۰ مهر-۱۳۹۲ در ۱۹:۵۵ #

   ممنون یگانه جان :)

 2. paridokht ۲۱ مهر-۱۳۹۲ در ۱۹:۳۲ #

  سلام سایت خوبی است بهترین سایت .

  • ♥ نیلوفر بانو ۲۲ مهر-۱۳۹۲ در ۰۰:۳۷ #

   ممنون لطف داری :)