Generic selectors
فروشگاه ایران کوک

آموزش ساخت کاردستی با الگوی قلب

۲۳,۵۶۸ بازدید

 

کاردستی

 

آموزش ساخت کاردستی با الگوی قلب

 

برای ساخت این کاردستی به مقوای رنگی ، چشم عروسکی ، اکلیل و چسب نیاز دارید

 

کاردستی

 


کاردستی کرم : ابتدا 8 قلب کوچک و 1 قلب متوسط را روی مقوای رنگی بکشید و ببرید ، روی نصف قلب ها را چسب بزنید و اکلیل بپاشید ، لبه های قلب ها را با چسب به هم متصل کنید ، در پایان الگوی بزرگ را بعنوان سر بچسبانید و چشم عروسکی را روی ان قرار دهید.

 

کاردستی ماهی : 1 قلب بزرگ ، 3 قلب متوسط و 3 قلب کوچک از مقوا ببرید ، قلب بزرگ را برای بدن ماهی در نظر بگیرید و در بخش بالای آن چشم عروسکی را متصل کنید ، قلب های کوچک را برای لب و باله های پایین ماهی بچسبانید ، و 3 قلب متوسط را برای باله و دم و پشت ماهی بچسبانید.

 

کاردستی

 

کاردستی سگ : 2 قلب بزرگ و 2 قلب متوسط از مقوای رنگی ببرید ، قلب های بزرگ را به صورت معکوس زیر هم قرار دهید و چسب بزنید تا شکل سر و گوش ها کامل شود ، قلب های متوسط را بعنوان زبان و بینی بچسانید و در انتها چشم های سگ را در بالای بینی نصب کنید.

 

کاردستی پرنده : 1 قلب بزرگ ، 4 قلب متوسط و 5 قلب کوچک از مقوای رنگی ببرید ، قلب بزرگ را برای بدن پرنده در نظر بگیرید ، قلب های متوسط را بعنوان بال و پلک پرنده بچسبانید و قلب های کوک را به عنوان پا ، نوک و تاج های پرنده چسب بزنید و در نهایت چشم ها را روی پلک ها بچسبانید.

 

کاردستی

 

کاردستی پروانه : 2 قلب بزرگ ، 5 قلب متوسط و 7 قلب کوچک از مقوای رنگی ببرید ، برای بال های پروانه 2 قلب بزرگ را روبروی هم قرار دهید و انتهای آن را با چسب متصل کنید ، 7 قلب کوچک را زیر هم و در مرکز بالها قرار دهید و بچسبانید ، 1 قلب متوسط را بعنوان سر بچسبانید ، 4 قلب متوسط را با اکلیل تزیین کنید و روی بالها متصل کنید و در انتها چشم ها را نصب کنید.

 

کاردستی کفشدوزک : 1 قلب بزرگ ، 1 قلب متوسط و 12 قلب کوچک از مقوای رنگی ببرید ، قلب بزرگ بدن کفشدوزک است ، قلب متوسط را با اکلیل تزیین کنید و به عنوان سر روی بدن کفشدوزک بچسبانید و چشم ها را روی ان قرار دهید ، 6 قلب کوچک را بعنوان پاهای کفشدوزک زیر قلب متصل کنید و 6 قلب کوچک دیگر را با اکلیل تزیین کنید و به عنوان خال های کفشدوزک بچسبانید.

 

نکته ها : استفاده از اکلیل اختیاری است و میتوانید اکلیل را حذف کنید ، میتوانید کاردستی را پس از آماده شدن با نخ از سقف آویزان کنید ، تنوع رنگ را در این کاردستی رعایت کنید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

 

آموزش ساخت کاردستی با کاغذ, چشم عروسکی, کاردستی, کاردستی با مقوای رنگی, کاردستی پرنده, کاردستی پروانه, کاردستی تزیین اتاق کودک, کاردستی سگ, کاردستی کاغذی, کاردستی کفشدوزک, کاردستی کودک, کاردستی ماهی, کاردستی مدل حشرات, کاردستی مدل حیوانات, کاردستی مهد کودک

یک دیدگاه برای آموزش ساخت کاردستی با الگوی قلب

  1. ندا ۲۸ آذر-۱۳۹۳ در ۱۸:۵۳ #

    خوشگل بود.مرسی