Generic selectors

انرژی گل ها در فنگ شویی

۲۵,۴۲۵ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

گل ارایی در فنگ شویی

 

انرژی گل ها در فنگ شویی

 

لاله‌های قرمز ، تیره یا زرد سیر که دارای گل‌برگ‌های دو رنگ و کنگره‌دار هستند انرژی آتش دارند و به خوبی این انرژی را در محیط پخش میکنند و این انرژی فضا را گرم و صمیمی میکند.

 

از طرفی این لاله‌ها نیروی زیادی برای جلب توجه دارند و به طرز عجیبی چشم‌ها را به سمت خود می‌کشانند ؛ به همین دلیل این نوع گل‌ها برای قسمت اصلی اتاق بسیار مناسبند.


 

بهتر است این لاله‌های زیبا را با برگ‌هایی به رنگ سبز تیره که مخصوص قرار گرفتن در دسته گل هستند تزئین کنید زیرا این برگ‌ها انرژی چوب را منتشر میکنند و انرژی لاله‌ها را تعدیل کرده و شرایط مناسبی برای هماهنگی محیط به وجود می‌آورند.

 

پس از تهیه دسته گل اگر خواستید از انرژی آن برای تحرک و شادابی استفاده کنید ، آن را در سمت چپ اتاق قرار دهید اما قرار دادن این دسته گل در قسمت شمال شرقی و جنوب غربی اتاق توصیه نمیشود.

 

اگر بخواهید انرژی منتشر شده از گل‌ها به رشد و نمو فرزندتان کمک کند بهتر است دسته گل را در سمت راست اتاق قرار دهید.

 

برای این دسته گل ، گلدان کریستال ساده و یا ظرفی سفالی توصیه میشود زیرا در این صورت دستمان برای ابتکار و خلاقیت‌ها زیبای بیشتر باز است اما استفاده از ظروف دیگری نیز مشکلی ندارد.

نمادهای ثروت در فنگ شویی

 

میتوانید روی ظرف دسته گل را با انواع اشیاء تزئینی از قبیل روبان ، سنگ‌های رنگی یا صدف به همراه چسب بیارائید یا حتی ساده تزئینش کنید.

 

در هر فصلی که باشید همیشه گل‌هایی که مناسب این دسته گل باشند در دسترس‌تان خواهد بود ؛ فقط دقت کنید گل‌هایی برای دسته گل انتخاب شوند که شکل و بافت‌شان ذهن‌های کنجکاو را به خود جلب کند.

 

هم‌چنین رنگ‌های سبز براق ، زرد و قرمز برای گل‌های این دسته گل بیشتر توصیه میشود.

 

به غیر از گل لاله ، گل‌های ظریف و مینیاتوری یکی از گزینه‌های مناسب برای این دسته گل‌ها هستند زیرا این گل‌ها به دلیل کوچکی و ظرافتی که دارند بیشتر دست‌ها را برای نوازش به سمت خود جلب میکنند.

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , ,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید