Generic selectors

مد – معرفی رنگ مد سال 2012

۱۴,۳۲۹ بازدید

 

مد 2012 - مد 1391

 

رنـگ مـد سال 2012

 

اگر میخواهید بدانید رنگ امسال چیست باید گفت که طراحان مد میگویند رنگ امسال نارنجی مایل به قرمز است و مؤسسه Panton رنگ سال 2012 را نارنجی مایل به قرمز اعلام کرده است.

 

دلیل انتخاب این رنگ پر هیجان و زیبا وضعیت بد اقتصاد جهان و ناامیدی مردم در سال 2012 میباشد ، رنگ هیجانی و خشنی‌ مانند نارنجی مایل به قرمز بسیار مناسب است تا دوباره انرژی‌ای که برای حرکت کردن به جلو نیاز است به مردم بدهد.

 


نارنجی قرمز رنگی زنده و علامتی انرژی زاست و نشان دهنده قدرت و پشتکار است یعنی همان چیزی که با ان میتوان تغییراتی چشمگیر در زندگی انجام داد.

 

مدیر کمپانی پنتون گفته است نارنجی می‌تواند افکار دلگرم‌کننده را زنده کرده و فرد را به فعالیت تشویق‌ کند تا بتواند به سمت هدف‌های بهتری که در نظر دارید حرکت کنید ، رنگ نارنجی مایل به قرمز القا کننده امیدواری و خوش‌بینی است که در نتیجه ترکیب احساس سرزندگی حاصل از آدرنالین تولید شده توسط رنگ قرمز و دوستی و گرمای تولید شده توسط  رنگ زرد است.

 

توجه به معرفی رنگ سال اغلب مورد توجه جوانان و افرادیست که به دنبال مدگرایی هستند و بر اساس آن رنگ لباس خود را انتخاب می کنند اما اگر شما توجهی به مد گرایی و رنگ سال ندارید بهتر است برای انتخاب رنگ لباس سال خود به دنبال رنگ هایی باشید که شما را زیباتر نشان دهد تا سلیقه خود را نشان داده و به پوشش تان جذابیتی جدید دهید.

 

رنگ سال 2012 یعنی نارنجی مایل به قرمز میتواند علاوه بر پوشاک در دکوراسیون منزل و  لوازم شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

1391, 2012, رنـگ سال 2012, رنـگ مـد 2012, رنـگ مـد امسال, رنـگ مـد سال 2012, رنـگ مـد سال 91, رنگ, رنگ 2012, سال 2012, فشن, کمپانی پنتون, مد 2012, مد خانه, مد دکوراسیون 2012, مد لباس

۲ دیدگاه برای مد – معرفی رنگ مد سال 2012

  1. مژگان ۱۹ فروردین-۱۳۹۱ در ۱۱:۳۸ #

    من می دونستم ( صورتک نیش باز )

    • نیلوفر بانو ۱۹ فروردین-۱۳۹۱ در ۱۲:۱۳ #

      خوب دیگه شما استادی خودت …