Generic selectors

معرفی عنصر تولد در فنگ شویی

۱۷,۲۸۵ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

فنگ شویی

 

عنصر تولد در فنگ شویی

 

ابتدا با مراجعه به بخش اعداد شانس و اقبال در فنگ شویی عنصر سال تولدتان را بدست آورید و سپس در ادامه خصوصیات و نکات مربوط به عنصرتان را مشاهده نمائید.

 

عنصر آتش ( رنگ قرمز ) : عنصر آتش فعال ، الهام بخش و فهیم است و در عین حال این عنصر برانگیزاننده ، اشتیاق انگیز و زیرک محسوب میشود ، اشخاصی که عنصر آنها آتش است در زندگی خود احتیاج به تنوع دارند.


 

عنصر خاک ( رنگ زرد ) : خاک قابل تکیه کردن ، صمیمی ، وفادار و مهربان است و از پذیرش مسئولیت لذت میبرد و محکم و با ثبات عمل می کند ، انسان های مرتبط با عنصر خاک از رسیدگی و کمک به دیگران لذت میبرند.

 

عنصر فلز ( رنگ سفید ، طلایی ) : فلز بدون شک مرتبط با وفور نعمت و موفقیت های مادی است و در عین حال این عنصر را با وضوح تفکر و توجه به جزئیات نیز در ارتباط میدانند ، اشخاص دارای عنصر فلز از برنامه ریزی لذت برده و بیشترین بهره وری را در محیط های زیبا و آراسته از خود نشان میدهند.

 

عنصر آب ( رنگ سیاه ، آبی ) : آب مرتبط با فعالیت های اجتماعی ، ارتباطات و حکمت متعالی است و تیز هوش و حساس به شمار میرود و انسان هایی با عنصر آب به مسائل عرفانی علاقه مند بوده و از یادگیری لذت میبرند.

مفاهیم چی و شاچی در فنگ شویی

 

عنصر چوب ( رنگ سبز ) : چوب خلاق ، تقویت کننده ، طرفدار خانواده و منعطف است و این عنصر با رشد نیز ارتباط دارد ، انسان هایی با عنصر چوب از رویارویی با مشکلات لذت میبرند.
 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید