Generic selectors

گفت و گو با بازیگر فیلم سینمایی مصادره: عطاران شخصیتی دوست داشتنی است

۷۹۰ بازدید

مزدک میرعابدینی بازیگر فیلم سینمایی مصادره که از بین فیلم های نوروزی امسال فروش زیادی داشت، درباره علت استقبال از این اثر در گیشه سینماها گفت:  فیلم سینمایی «مصادره» متشکل از یک تیم حرفه‌ای است که در راس آن رضا عطاران به عنوان هنرمند و بازیگر محبوب قرار دارد. البته فضای فیلم از لوکیشن تا طراحی های صحنه و لباس و… به جذابیت آن کمک می کند و باعث جذب مخاطب می شود. به شخصه این فیلم را بزرگ و قوی می دانم.

 

مزدک میرعابدینی بازیگر فیلم سینمایی فیلم مصادره

 

وی در خصوص نقشی که در «مصادره» ایفا کرده، عنوان کرد: مهران احمدی از ابتدا برای سپردن این نقش به من لطف داشت. از سویی در بخش زبان خارجه و موسیقی سررشته دارم که مورد نیاز این نقش بود و برای رسیدن به شخصیت قصه کمک کرد.

وی درباره دلیل تسلط خود بر موسیقی و زبان انگلیسی افزود: قبل از سینما در رشته های موسیقی و ادبیات فعالیت داشتم و در خانواده ای بزرگ شدم که دارای فضای فرهنگی بود. رشته سینما را هم در آمریکا خواندم که در فضای این فیلم به من کمک کرد.

 

بازیگر فیلم سینمایی مصادره

 


وی ادامه داد: طبیعتا چندین مورد برای رسیدن به نقش به بازیگر کمک می کند؛ از اعتماد کارگردان تا تجربه و داشته های شخصی در رشته های مختلفی که به سینما ربط پیدا می کند.

این بازیگر-کارگردان تصریح کرد: من تجربه کارگردانی فیلم سینمایی «رقص پا» را داشتم و حدود پنج سال از جوانی ام را صرف آن کردم که متاسفانه درگیر مشکلاتی شد و به نحوی کام من را تلخ کرد؛ اما وقتی بحث بازی در فیلم «مصادره» مطرح شد، به قسمت مفرح سینما رسیدم. انگار این فیلم آمده بود تا من نفی بکشم تا بی مهری های به وجود آمده در «رقص پا» از بین برود و در واقع فصل جدیدی در زندگی سینمایی ام به وجود آمد.

این بازیگر درباره همبازی شدن با رضا عطاران اظهار داشت: عطاران شخصیتی فوق العاده، دوست داشتنی و مثبت است که نیاز به تعریف من ندارد. بجز بازیگری خوب که در این فیلم بسیار از او یاد گرفتم، شخصیتی وصف ناپذیر دارد که فکر می کنم ماندگاری و محبوبیت چند ساله او به همین علت است.

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, ,

بدون دیدگاه.

پاسخی بگذارید