Generic selectors

واکنش پرویز پرستویی به اظهارات حامد بهداد در مورد آقای بازیگر+ عکس

۱,۴۶۹ بازدید

انتخاب نوشت: بعد از صحبت های روز گذشته حامد بهداد که گفته بود “در حالی که فردین و بهروز وثوقی ممنوع الکار بوده اند لقب آقای بازیگر به عزت الله انتظامی داده شده و این نامردی است.” پرویز پرستویی امروز در کامنتی در به صحبت های حامد بهداد واکنش نشان داد.

 

پرویز پرستویی

 

حامد بهداد پیش از این در مورد عزت‌الله انتظامی‌ گفته بود:

حامد بهداد در گفت‌وگوی تازه‌اش با انتقاد از لقب “آقای بازیگر” برای عزت‌الله انتظامی گفت: در زمانه‌ای که محمدعلی فردین در سینما بوده، آقای انتظامی هیچ جا نبوده است.

او در تمجید از فردین اظهار داشت: در سینمایی که مردم خیلی بهش توجه نمی‌کردند، به واسطه فردین شور و ولوله‌ای در آن افتاد و آقای انتطامی در آن سال‌ها حضور خارجی نداشته است!

بهداد در مقایسه انتظامی با فردین گفت: فردین مثل غلام‌رضا تختی خاستگاه مردمی داشته است. آقای انتظامی را با خودش مقایسه کنید که به راستی و به حق یکی از بهترین بازیگران تئاتر و سینما است و به شدن بازیگر برجسته با فن بیان بسیار عالی است؛ ولی “آقای بازیگر”؟! کِی همچین اتفاقی افتاد؟ بعد از انقلاب؟ بعد از انقلاب که قبول نیست.

این بازیگر در پایان بیان کرد: شما در دوره‌ای این لقب را گرفتید که فردین و بهروز وثوقی ممنوع‌الکار بودند، اصلاً قبول نیست، نامردیه.


حالا پرویز پرستویی در کامنتی پاسخ بهداد را داد. پرستویی نوشت: “لقب آقای بازیگر را فردین و بهروز وثوقی هم قبول داشتند. حامد بهداد و بنده در جایگاهی نیستیم که برای استاد انتظامی تعیین تکلیف کنیم

عزت الله انتظامی بازیگر بزرگ سینمای ایران خرداد سال گذشته 90 ساله شد. پرویز پرستویی در جشن تولد 90 سالگی او حضور پیدا کرد و دست آقای بازیگر را بوسید.

 

90 سالگی انتظامی 

 

در جشن تولد عزت‌الله انتظامی، عروسش قطعه‌ایی موسیقی به او هدیه داد، پرویز پرستویی از «مرجع تقلید» بازیگری‌اش سخن گفت، مجید تاثیر پدرش در کار هنری‌اش را بسیار پررنگ دانست و خود آقای بازیگر هم‌در حالیکه از شدت احساسات اشک می‌ریخت، شمع 90 سالگی‌اش را خاموش کرد.

 

تولد 90 سالگی آقای بازیگر

 

اشک ریختن عزت الله انتظامی

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, ,

بدون دیدگاه.

پاسخی بگذارید