Generic selectors

ماجرای خداحافظی فردوسی پور با تلویزیون چه بود؟

۱,۰۹۵ بازدید
 با تمام نقد هایی که به شیوه دو دسته سازی هواداران تیم ملی ایران از فردوسی پور وجود دارد، او این روزها با بی رحمانه ترین رفتار های شایعه سازان روبرو شده است. تا جایی که شایعه خداحافظی فردوسی پور با تلویزیون درست شده است.
 
 
خداحافظی فردوسی پور با تلویزیون
 

عادل فردوسی پور در پوشش مراسم فینال جام جهانی 2018 روسیه رفتاری تاریخی را در صدا و سیما صورت داد تا باز در عرصه ای که خیلی ها حتی جرات نزدیک شدن به آن را ندارند پیشرو باشد و پرچم دار افرادی لقب بگیرد که ساختار های اشتباه را از بین می برد تا با ساختار های مطابق با میل مردم حرکت کند.

 

پیش از این فردوسی پور به دلیل برخی محدودیت ها که خود آن را در برنامه هایش علنی می کرد موجب انتقاد های شدید عده ای از مردم شده بود؛ او برای مدتی طولانی برچسب هایی از قبیل فاصله گیری از مردم را بر پیشانی خود می دید و در واکنش به آن با شعار های کلامی آن را رد می کرد تا بتواند وجهه قدیمی اش را حفظ کند.

 

پخش تصاویر بدون سانسور کیتاروویچ و زنان اهدا کننده مدال های قهرمانی در مراسم اختتامیه جام جهانی 2018 روسیه از سوی عادل فردوسی پور در شبکه سه سیما باعث شد تا در واکنش به این رفتار بی سابقه، مخالفین او شایعاتی بی رحمانه را برایش بسازند و عرصه را بر او تنگ نمایند.

 

در تمام رسانه ها و فضای مجازی بلافاصله پس از این اتفاق عجیب که با استقبال مردم روبرو شد، شایعه خداحافظی عادل فردوسی پور منتشر شد تا شایعه سازان با رفتاری زشت به مقابله با او بپردازند! شایعه سازانی که حتی برای خداحافظ مجری قدیمی صدا و سیما بیانه ای بلند بالا را هم تنظیم کرده بودند! بیانه ای کاملا ساده لوحانه که فقط خودشان می توانستند آن را باور کنند، چرا که فردوسی پور به هر اندازه که مورد نقد بابت عملکرد چند ساله اخیرش باشد، اینگونه آماتور نیست که سریعا در برابر فشار ها میدان را خالی کند.

 

شاید شایعه سازان نمی دانند که با این رفتار ها بیش از پیش فردوسی پور را در دل مردم محبوب خواهند کرد! همانند مسئله ای که برای جواد خیابانی در این سال ها رخ داده است؛ خیابانی به واسطه صبر و تحمل و دل مهربانش در برابر تمسخر های زشت عده ای هیجان زده، همواره لبخند به لب گرفت و روز به روز محبوب تر از همیشه در دل مردمی شد که او را به عنوان همراه همیشگی خاطره هایشان می دانستند؛ آنها نمی دانند که با هر تخریب های به ناحق ، خیابانی ها و فردوسی پور ها در دل این مردم جاودانه تر می شوند.


 

جواد خیابانی

 

منبع: ورزش 11
 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , ,

بدون دیدگاه.

پاسخی بگذارید