Generic selectors

شایعه نامعتبر بودن شناسه قبض های همراه اول

۱,۲۸۶ بازدید

دیروز و امروز با ارسال پیامک قبض های همراه اول همهمه ای در شبکه های اجتماعی پیچید و شایعه نامعتبر بودن شناسه قبض های همراه اول همه جا پخش شد. عده ای میگویند همراه اول هک شده و با پرداخت این قبض های قلابی پول شما به حساب هکر میرود. دلیل همه این گمانه زنی ها اما این است که ظاهراً  شناسه قبض های جدید همراه اول با شناسه های قبلی تفاوت دارد و دیگر حاوی شماره موبایل شما نیست. اما حالا پس از گذشت چند ساعت شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرده است که صورتحساب این دوره همراه اول صحیح است و مشترکان به شایعه های منتشر شده در شبکه‌های مجازی توجه نکنند.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: در پی تغییر سیستم ارتباط با مشتری (جی.آر.ام) این اپراتور، قالب شناسه قبض و پرداخت تغییر کرده و در آن دیگر از شماره موبایل استفاده نمی شود؛ بنابراین شایعه نامعتبر بودن شناسه های اعلام شده صحت ندارد.

در این اطلاعیه تصریح شده است که مشترکان همراه اول می توانند با گرفتن کد #۱۱۱*۱۰* یا تماس با سامانه ٩٩٩٠ از درستی بدهی اعلام شده خود اطمینان پیدا کنند.

همچنین مشترکان این اپراتور می توانند برای دریافت صورتحساب خود از طریق سامانه ۹۹۹۰ و یا با ارسال حرف جی انگلیسی (G) صورتحساب پایان دوره و یا حرف ام انگلیسی (M) صورتحساب میان دوره به سر شماره ۹۹۰۰۰۹ اقدام کنند.

 

منبع: ایرنا

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , ,

۲ دیدگاه برای شایعه نامعتبر بودن شناسه قبض های همراه اول

  1. bijan ۵ مرداد-۱۳۹۸ در ۱۹:۱۲ #

    با سلام خدمت شما مدیر محترم من صورتحساب قبض گوشیم رو پنجشنبه ای پرداخت کردم اما تا به امروز شنبه اسمس تاییش نیومده کی میادش لطفا راهنماییم کنید سپاس؟

    • نیلوفر بانو ۷ مرداد-۱۳۹۸ در ۰۸:۵۷ #

      خب استعلام کنید ببینید پرداخت شده قبضتون یا نه.

پاسخی بگذارید