Generic selectors

چند دختربچه عامل اصلی حوادث در کشور

۹۱۹ بازدید

متأسفانه چند روز پیش در مراسم روز زن در برج میلاد و با حضور شهردار تهران، چند دختربچه ٨ تا ١٠ساله با حرکاتی موزون قلب و جان مردم ایران را به درد آوردند. مردم با تمام مشکلاتی که دارند به محض شنیدن این خبر غم و غصه‌های ناشی از مشکلات را فراموش و برای این موضوع به مویه و ناله پرداختند. نرخ ارز که از اتفاقات داغ هفته‌های اخیر بود کاملا به بوته فراموشی سپرده شد و تمام ذهن و روح مردم درگیر این رویداد ناخوشایند شد. زلزله‌زدگان کرمانشاه تمام کمک‌های مردمی را جمع کردند و پس دادند تا این پول‌ها برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی هزینه شود. خوشبختانه برخی رسانه‌ها با همه حجب و حیای ذاتی‌شان به سرعت وارد عمل شدند و مردم را از این فاجعه انسانی باخبر کردند. حال جای سؤال است که این دختربچه‌ها چه کسانی بودند و از کجا خط می‌گرفته‌اند. در این‌جا برای اولین بار در شهرونگ ماهیت این دختربچه‌ها و اهدافشان فاش می‌شود.

 

دختربچه های برج میلاد

 


خانم ج.ک: وی دانش‌آموز کلاس هفتم از یکی از مدارس غیرانتفاعی و متمول تهران است. جامدادی او ساخت شرکت CAT است که این شرکت در آمریکا فعالیت می‌کند. ج.ک در ساعات فوق برنامه به کلاس زبان می‌رود که این حرکت وی در راستای پشت کردن به ادبیات فارسی و فرهنگ بومی کشور است. اما نکته مهم در زندگی این دختربچه، مشارکت وی در افزایش نرخ دلار و سوداگری در بازار ارز است. او با دپو کردن مقادیر بسیار زیادی دلار، میزان عرضه دلار را کاهش داد و در روزهای پایانی ‌سال منجر به افزایش نرخ ارز و به هم ریختن اقتصاد کشور شد. به‌طورکلی دلیل گرانی‌های اخیر و تورم چند ‌سال گذشته همین خانم است. وی در مراسم روز زن نفر اولی بود که وارد سن شد.
خانم ف.الف: او دانش‌آموز پایه چهارم ابتدایی است. وی علاقه بسیار زیادی به ورزش دارد و یک‌بار همراه با پدرش به استادیوم ورزشی رفت که همین نشان‌دهنده روحیه قانون‌گریزی‌اش است. طبق گزارش‌های رسیده او یک‌بار در آبخوری مدرسه در شوخی شنیعی چند قطره آب به همکلاسی‌اش پاشید و نشان داد از شکستن حرمت‌ها و قبح خیلی از مسائل اخلاقی ابایی ندارد، اما مهمترین اقدام وی کمک به اختلاس‌های میلیاردی بوده است. رد پای او در اکثر فسادهای مالی به چشم می‌خورد. در اختلاس ٣٠٠٠ میلیارد تومانی نقش اساسی داشت و اصلی‌ترین همدست خاوری بود. سرانجام هم او را از کشور فراری داد. ف.الف در مراسم روز زن در برج میلاد حرکت موزون انجام داد تا همه از ماهیت اصلی وی آگاه شوند.
خانم. س.ع: وی دانش‌آموز کلاس هفتم است. او را سردسته گروه حرکات موزون برج میلاد می‌دانند. در مدرسه به نقاشی با مدادهای رنگی علاقه‌مند است که حاکی از روحیه پرخاشگری و خشونت اوست. وی از لحاظ ظاهری زیباست که این هم به هرحال خوشایند جامعه نیست. براساس اسناد غیرقابل انکار س.ع عامل اصلی زلزله کرمانشاه و نرسیدن کانکس به مردم زلزله‌زده است. همچنین اسناد نشان می‌دهد وی یک ماه قبل از سوختن و فرو ریختن ساختمان پلاسکو برای خرید مانتوی مدرسه به آن‌جا رفته بود و همین عاملِ حریق پلاسکو شد. سقوط هواپیمای تهران – یاسوج هم کار وی بوده. اساسا در هر حادثه‌ای در کشور که در ‌سال ٩۶ رخ داده، دست داشته است. به همین خاطر مردم خواستار مجازات وی و همدستانش در برج میلاد هستند.

 

رقص دختربچه های برج میلاد

 

نوشته طنزنویس: وحید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  میرزایی


منبع: http://shahrvand-newspaper.ir

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , , , , , , , , ,

بدون دیدگاه.

پاسخی بگذارید