Generic selectors

رستورانی برای چاق ها+تصاویر

۱,۰۷۸ بازدید

چاقی یکی از معضلات سلامتی امروز در جهان است. چاقی سبب بروز  بیماری‌هایی مختلفی مانند: دیابت، مشکلات قلبی‌عروقی، سرطان، سکته و غیره می شود و افراد چاق می توانند با روش های گوناگون بر چاقی خود غلبه کنند. اما در اقدامی عجیب در آمریکا رستورانی برای چاق ها باز شده است که به افراد بالای 160 کیلو غذای رایگان میدهد.

 

رستورانی برای چاق ها

شاید برایتان عجیب باشد اما رستورانی در آمریکا به نام “حمله قلبی ” وجود داردکه بیشتر مشتریان آن افراد چاق هستند. تم این رستوران بیمارستان است. مشتری ها در هنگام ورود به رستوران لباس بیماران بیمارستان و مچبند دریافت میکنند و گارسون ها لباس پرستار به تن دارند.

 

رستورانی برای چاق ها در آمریکا

این رستوران که در لاس وگاس امریکا قرار دارد، به این شرط  به افراد چاق خدمات رایگان ارائه می دهد که بتوانند یک پرس غذا با بیش از ۲۰۰۰ کالری را در یک وعده بخورند همچنین  افرادی با وزن بالاتر از ۱۶۰ کیلو می توانند به هر میزان که  بخواهند غذای رایگان  بخورند  ولی حق ندارند غذای خود را با کسی به اشتراک بگذارند.

 

رستوران حمله قلبی


از غذاهای معروف این رستوران می توان به همبرگر پرکالری (یا بای پس!)  آن اشاره کرد به حدی کالری آن بالاست که ممکن است  منجر به حمله قلبی افراد شود. امکان سفارش همبرگر از 1 تا 8 طبقه وجود دارد! اگر مشتری موفق شود برگر بای پس 3 یا 4 طبقه را به تنهایی بخورد جایزه اش این است که یکی از پرستارها شخصا او را با ویلچر تا در ماشینش میرساند.

 

همبرگر بای پس

گفتنی است؛ تا به حال سه نفر در این رستوران بر اثر پرخوری جانشان را از دست داده اند.

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , ,

بدون دیدگاه.

پاسخی بگذارید