Generic selectors

تم تولد دخترانه

۵,۴۴۱ بازدید

در طراحی و تدارک مهمانی تولد؛ تم تولد چیزی است که مهمانی را خاص و منحصر به فرد میکند در یاد همه میماند. تم تولد دخترانه همیشه پر از رنگ ها و طرح های جذاب و شاد است. دختر شما در سنین کودکی، نوجوانی و بزرگسالی روحیه و علایق متفاوتی دارد. در دنیای متنوع تم تولد، میتوانید بهترین تزئیناتی که دوست دارد را پیدا کنید. وقتی جشن تولدش پر از چیز هایی باشد که دوست دارد، این کار او را همواره و در همه سنی خوشحال و شگفت زده میکند و برایش خاطره فوق العاده ای خواهد ساخت. تم های تولد سنین و سلایق متفاوت را میتواند راضی کند چرا که با کمی خلاقیت میتوان یک تم تولد عالی با جزئیاتی کامل و بی نقص و کاملا مطابق با میل خودتان ترتیب داد.

به خاطر داشته باشید که کیک تولد و بادکنک ها را باید به رنگ تم تولدتان تهیه کنید. داشتن بادکنک با دو رنگ متناسب، به تولد شما جلوه یکپارچه و جذابی میدهد. همچنین استفاده از تزیینات دیواری و خوراکی های هم رنگ با آن ها تم تولد شما را بی نقص میکند. حتما به جزییات توجه کنید. حتی ریزترین تزیینات هم باید رنگ تم را رعایت کنند (مثل نی داخل نوشیدنی ها). مطمئن باشید این کار در زیبایی کلی جشن شما تاثیر به سزایی خواهند داشت.

برای والدین جشن تولد یک سالگی فرزندشان اهمیت ویژه ای دارد. در جشن یک سالگی استفاده از تم تولد دخترانه با اعداد و طرح هایی که همه نمایانگر عدد “یک” هستند توصیه می شود. چرا که عکس های یک سالگی دخترتان از خاطره انگیز ترین عکس ها هستند و وجود عدد یک در تزیینات تولد برای همیشه تاریخ عکس را به یادتان می آورد. در این جشن میتوانید از مهمانان با غذا ها و نوشیدنی هایی به انتخاب خودتان پذیرایی کنید؛ چون در سال های بعد همه چیز در جشن تولد باید به سلیقه دخترتان برگزار شود!

تم تولد دخترانه یک سالگی

بین دختران در سنین کودکی تم تولد دخترانه فروزن خیلی محبوب است. در این صورت بهتر است از لباس، کیک و حتی دسر به رنگ آبی استفاده کنید. در کنار رنگ آبی میتوانید از رنگ سفید در خوراکی ها و طراحی ها و همچنین تزییناتی یادآور زمستان و برف نیز استفاده کنید.

تم تولد دخترانه فروزن

تم تولد دخترانه کیتی یا همان هلو کیتی از دیگر تم های پر طرفدار در این سنین است. در این تم از ترکیب رنگ صورتی و سفید به شدت استفاده میشود و مخصوص دخترانی است که عاشق رنگ صورتی هستند.

تم تولد دخترانه کیتی

در این سنین تم تولد دخترانه کارتونی بسیار مورد استقبال قرار میگیرد. فقط کافیست بدانید فرزندتان عاشق کدام انیمیشن است و به راحتی تزیینات روی میز پذیرایی، طراحی کیک و تزیینات دیواری آن پیدا میشود. حتی میتوان از عروسک های شخصیت های انیمیشن نیز استفاده کرد. برخی طرح ها هم برای دختران و هم پسران دوست داشتنی است مانند تم تولد زنبوری که ترکیبی از رنگ های مشکی و زرد است و با عروسک ها و نقاشی هایی از زنبور تزیینات کامل میشود و همه طرح آن را دوست دارند. اما یک کار خلاقانه برای طراحی تم تولد دخترانه زنبوری به این صورت است که میتوانید تم را به گونه ای طراحی کنید که دخترتان لباسی به شکل ملکه زنبور ها بپوشد و همچنین تم باید شامل تزییناتی به شکل گل هم باشد.


تم تولد دخترانه زنبوری

تم تولد دخترانه زنبوری

تم تولد دخترانه نوجوان ممکن است کمی چالش برانگیز باشد. زیرا باید حال و هوای نوجوانی را به همراه داشته باشد؛ نه کودکانه باشد و نه بزرگ سالانه!

برای تم تولد دخترانه نوجوان طرح های فانتزی میتواند مناسب باشد. تم تولد دخترانه تاج از محبوب ترین هاست. همه چیز را متناسب با جشن تولد یک پرنسس نوجوان انتخاب کنید. بادکنک ها زیاد نباشد. از گل طبیعی در تزیین استفاده کنید و پارچه های بلند و عروسک هایی به شکل شاهزاده. همچنین تزیینات میز پذیرایی باید همانند یک قصر مجلل و شیک باشد. با سر زدن به فروشگاه لوازم قنادی میتوانید انواع تزئینات و ابزارهای شیرینی پزی مناسب این تم را پیدا کنید مثل کاتر طرح تاج، قالب شکلات تاج و مولد فوندانت تاجی.

تم تولد دخترانه تاج

تم تولد دخترانه فانتزی

در تم تولد دخترانه جوان میتوانید از رنگ های کمی تیره مانند زرشکی و یا بنفش تیره، طلایی و یا ترکیب آن ها با خاکستری و مشکی استفاده کنید. تم تولد دخترانه بزرگسال بستگی به علایق دخترتان دارد اما میتواند شامل طرح ها و نقاشی های دخترانه، دیواری تزیین شده با عکس هایی از دخترتان در سنین مختلف، گل های کاغذی و پارچه ای و هر طرحی که دوست دارد باشد. همچنین میتوانید از تم تولد دخترانه ساده نیز استفاده کنید که شامل طرح و رنگ های ساده، راه راه، خال خالی و یا چهار خانه باشد.

تم تولد دخترانه بزرگسال

استفاده از آبنبات های رنگی، پاپ کورن، انواع شکلات ها، نوشیدنی های سرد و گرم، فینگرفود، بستنی، دسر و ژله های رنگارنگ فراموش نشود. در آخر جشن هم میتوانید گیفت کوچکی برای یادبود و تشکر به مهمانان تقدیم کنید. کمی خلاقیت و زیرکی چاشنی تم های تولد کنید و تم خاص و منحصر به فرد خودتان را بسازید.

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

آموزش تزیین تولد, تزیین تولد, تم تولد, تم تولد دخترانه, تم تولد دخترانه السا, تم تولد دخترانه بزرگسال, تم تولد دخترانه تاج, تم تولد دخترانه جدید, تم تولد دخترانه جوان, تم تولد دخترانه زنبوری, تم تولد دخترانه ساده, تم تولد دخترانه فروزن, تم تولد دخترانه کارتونی, تم تولد دخترانه کودک, تم تولد دخترانه کیتی, تم تولد دخترانه نوجوان, تم تولد دخترانه نوجوان جدید, تولد

بدون دیدگاه.