---

اطلاعیه های انجمن

سپاس » برای تشکر و قدردانی از سایر کاربران از دکمه سپاس استفاده کنید.
تصویر کاربری » تصویر کاربری خود را مطابق با عرف و قانون جمهوری اسلامی ایران انتخاب کنید.
تصویر انجمن » تصاویر نباید بیش از حد کوچک باشند تا لوگوی انجمن روی تصاویر درج شود.
مطلب جدید » هیچ یک از کاربران مجاز به کپی مطالب از سایت های دیگر حتی با درج منبع نمی باشد ، مطالب باید توسط خود کاربر ارائه شود.

آش سبزی
زمان کنونی: 2016/12/06، 12:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Leila
آخرین ارسال: Leila
پاسخ 1
بازدید 1537

امتیاز موضوع:
  • 87 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آش سبزی
Bug 
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
]
]
]

آش سبزی

برنج دان 1 لیوان  /  سبزی ( تره ، شوید ، ترخون ) هر کدام 1 لیوان  /  نخود 1 لیوان  /  لوبیا چیتی 1 لیوان  /  عدس 1 لیوان

گوشت 250 گرم  /  پودر هل 1 قاشق چایخوری  /  زنجبیل 1 قاشق چایخوری  /  پیاز 5 عدد متوسط

طرز تهیه : اول برنج رو توی آب میریزیم و میذاریم تا کاملا له بشه (من خورده برنج نداشتم برنج ساده ریختم بعد با گوشت کوب برقی لهش کردم ).

بعد از اینکه له شد سبزی ها رو اضافه کردم و در آخر نمک ، فلفل ، هل و زنجبیل رو اضافه کردم.

حبوبات که از قبل خیسونده بودم رو با گوشت گذاشتم تا پخت بعد چون حبوبات باید سالم باشه و له نشه گوشت رو جدا کردم و با دست ریش ریش کردم و حبوبات رو سالم با گوشت ریش ریش شده به آش اضافه کردم ( چون عدس زودتر میپخت عدس رو جدا پختم و اضافه کردم ).

در آخر پیاز ها را خلال و سرخ کرده و به آش اضافه کردم و آش آماده سرو شد ، طرز تهیه اش تقریبا شبیه آش بوشهریه فقط حبوباتش کوبیده نمیشه اونم چون این آش سبزی شیرازیه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nilufar.banoo ، taha9161 ، Nadin
فروشگاه سایت
---

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
20کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
Nilufar.banoo، Leila، زهره73، Nadin، dorna taghvi، sarah-j، mohaddeseh.gh، m.riahi، warner، عسل، Sarina، amini maliheh، لیلا، mahsa66ir، Shinobi، taha9161، zarzari، khatere123، سمیتا، Ali_jj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان