---

اطلاعیه های انجمن

سپاس » برای تشکر و قدردانی از سایر کاربران از دکمه سپاس استفاده کنید.
تصویر کاربری » تصویر کاربری خود را مطابق با عرف و قانون جمهوری اسلامی ایران انتخاب کنید.
تصویر انجمن » تصاویر نباید بیش از حد کوچک باشند تا لوگوی انجمن روی تصاویر درج شود.
مطلب جدید » هیچ یک از کاربران مجاز به کپی مطالب از سایت های دیگر حتی با درج منبع نمی باشد ، مطالب باید توسط خود کاربر ارائه شود.

ژله قطبی
زمان کنونی: 2016/12/06، 07:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: zohre
آخرین ارسال: zohre
پاسخ 1
بازدید 3028

امتیاز موضوع:
  • 95 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ژله قطبی
Exclamation 
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
]
]

ژله قطبی

اول با ژله آلوئه ورا ژله بستنی درست كردم ( ژله آلوورا رو با 1 لیوان آب جوش حل کردم بعد نصف لیوان بستنی بهش اضافه کردم و خوب زدم تا یکدست شد ) و ريختم كف قالب و گذاشتم داخل یخچال ببنده ( یه مقدارشم بریزید تو یه کاسه گرد که میتونه ساده یا طرح دار باشه برای خونه یخی ).

وقتي بست با چاقو يه بيضي كوچيك ازش درآوردم و گذاشتم دهن پسرم كه اسراف نشه ! بعد ژله بلوبري ريختم روش تا حدي كه هم چاله رو پركنه هم روي ژله بستني قرار بگيره ، میتونید وقتی لایه آبی بست بقیه لایه ها رو هر رنگ ژله اي خواستين بريزين تا مثل ژله رنگين كمان بشه.

بعد هم قالبو گذاشتم تو آب داغ و برگردوندم و پنگوئنها رو گذاشتم دو طرف درياچه كوچولو  و براشون چتر گذاشتم ( پنگوئن و چترو از لوازم قنادی خریدم ).

با ژله بستنی سعي كردم يه خونه قطبي هم براشون درست كنم بي خانمان نشن زبون بسته ها ! بعد هم با رنگ خوراكي مشكي براش در گذاشتم و خط خطيش كردم ، اميدوارم خوشتون بياد :smilie:18
پاسخ
 سپاس شده توسط Nilufar.banoo ، Nadin ، hoda ، اعظم جونی ، farima ، پاییز
فروشگاه سایت
---

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
100کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
Nilufar.banoo، zohre، Nadin، maryam، klina، سمانه کریمی، roza.a، tibe، dorna taghvi، neda2، desiree، اعظم جونی، zakiye، sarah-j، yasmina، مریم، mina_5591، niloofar، mohaddeseh.gh، Nasim، zoro2738، saloumeh، fatemeh، fereshteh، noushin، اسما گل، rrezaie، عسل، آماندانا، jazireh، Sarina، zizi، بزبز قندی، غزال، Shiron، farima، soheila، نرانه، رویا خاتون، minili، jigar.1379، پریسا66، زعفران، amini maliheh، mary، اقاقیا، soudeh، ali، maryam4730، nafas، zendegi، 44668949، مریم.السا، Fahimeh، عطفه، غزال 20، مريم گلي، parsarad، مهري محمودي، sevda_shakeri، صباسلمان، گل محبوبه، سعید، 1045، مریم میرحسینی، 2167، saeed_edo، مانا، yasmangola_14، hoda، siavash721، محمدی، eli-sh، saeidhamzeh، aylin_20، لیلا، mina.k، من من، هانیه، ماریا، بهزاد سلیمانی، تبسم، maryam1369، فاطمه ومهدی، limi، پاییز، kavoshgar2، sara1356، fateme_mehdi، بيات، SHAKHSI، پریسا سین، مهتاب، pari، گندم بانو، shlerganji، hadis_moazzami، محمداحسان، zohrehnami، rozi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان