---

اطلاعیه های انجمن

سپاس » برای تشکر و قدردانی از سایر کاربران از دکمه سپاس استفاده کنید.
تصویر کاربری » تصویر کاربری خود را مطابق با عرف و قانون جمهوری اسلامی ایران انتخاب کنید.
تصویر انجمن » تصاویر نباید بیش از حد کوچک باشند تا لوگوی انجمن روی تصاویر درج شود.
مطلب جدید » هیچ یک از کاربران مجاز به کپی مطالب از سایت های دیگر حتی با درج منبع نمی باشد ، مطالب باید توسط خود کاربر ارائه شود.

ژله تصویری
زمان کنونی: 2016/12/09، 09:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: zohre
آخرین ارسال: zohre
پاسخ 2
بازدید 2537

امتیاز موضوع:
  • 91 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ژله تصویری
Exclamation 
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
]

ژله تولد تصویری

ژله آلوئه ورا 2 و 1/2 بسته   /   بستني وانيلي 1/2 ليوان

طرز تهیه : يك بسته ژله آلوئه ورا رو با 2 ليوان آب جوش حل ميكنيم ( براي اينكه كاملا شفاف شود روی حرارت بخار آب مخلوط کنید ) و ميگذاريم داخل قالب ببندد.

وقتي بست عكس رو كه كاملا سلفون كشيديم برعكس ميگذاريم وسط قالب و چند قاشق ژله آلوئه ورا ميريزم دور و برش و ميگذاريم تا پنج دقيقه داخل يخچال بمونه تا فيكس بشه.

بعد بسته دوم آلوئه ورا رو ميريزيم كه اون هم با 2 ليوان آب جوش درست شده. البته من دو بسته رو يكباره درست كردم با 4 ليوان آب داغ ، وقتي هفت هشت ساعتي موند تا ژله كاملا سفت شد گلها رو تزريق ميكنيم كه در پست ژله گلدار توضيح دادم.

بعد هم ژله بستني درست ميكنيم ( نصف بسته ژله رو با 1 لیوان آب جوش حل میکنیم و بعد که خنک شد با بستنی نرم شده مخلوط کرده و با هم زن میزنیم ) و ميريزيم روش و بعد از يه ساعت ژله رو برميگردونيم.

براي تولد بچه ها خيلي جالبه. من دور از چشم دخترم درست كردم و وقتي كه ديد چشماش از خوشحالي برق ميزد و براش خيلي جالب بود.

خوب مطمئنم كه شما قشنگتر از من درست ميكنين پس منتظر عكساي قشنگتون هستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nilufar.banoo ، hoda
فروشگاه سایت
---
Exclamation 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
] دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ژله تصویری ( نقاشی )

ژله آلوئه ورا به مقدار لازم   /   بستني وانيلي براي هر بسته ژله 1 ليوان   /   رنگ خوراكي و كاغذ و قلم مو

روي كاغذ تصوير مورد نظرمون رو ميكشيم ، چون تصوير بايد برعكس باشه كه روي ژله درست چاپ بشه پشت صفحه اين نقاشي رو پررنگ ميكنيم و با رنگ خوراكي رنگ ميكنيم ، بعد از رنگ كردن با قلم مو و با رنگ مشكي دور گيري ميكنيم و حالا نقاشيمون رو ميگذاريم تا خشك بشه حداقل يه روز.

هر بسته ژله رو با 1 ليوان آب جوش و 1 ليوان بستني مخلوط ميكنيم ( يادآوري ميكنم حتما بايد ژله خنك شده باشه كه با بستني كه در دماي محيط كمي آب شده ، مخلوط كنيم و بذاريم درون يخچال تا ببنده ) ، وقتي ژله مون خوب بست با گذاشتن در آب جوش از قالب بيرون مي آوريم و چند ساعتي ميگذاريم در يخچال تا خوب سفت شود ، حالا تصويرمون رو روي ژله ميگذاريم و آروم روي كاغذ رو مالش ميديم ، يه سر كاغذ رو يواش بردارين اگه تصوير منتقل شد كاغذ رو بردارين و لذت ببرين.

نکته : رنگهاي ژله اي از رنگهاي مايع بهترن ولي من از هر دو استفاده كردم و خوب بوده و بین ماركها مارك ويلتون از همه بهتره.

اول نقاشي رو رنگ كنين بعد دور گيري كنين ، اگه قلم مو نازک نداشتين براي دورگيري از خلال دندان استفاده كنين ، لازم نيست همه رنگها رو داشته باشين با خريد رنگهاي اصلي ميتونين بقيه رنگها رو خودتون به دست بيارين.

روي ژله بستني بايد كاملا خشك باشه كه رنگ پخش نشه ، چند ساعتي بعد از بيرون آوردن از يخچال بذارين بمونه تا كامل خشك بشه ، اگر بعضي از نقاط نقاشي به ژله منتقل نشد ميتونين روي ژله با رنگ جاهاي خالي رو پر كنيد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nilufar.banoo ، Nadin ، اعظم جونی

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
85کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
Nilufar.banoo، zohre، Nadin، klina، سمانه کریمی، tibe، dorna taghvi، desiree، اعظم جونی، melikalove، zakiye، مریم، zoro2738، fereshteh، noushin، sanaz، عسل، jazireh، yusefrafii، zizi، soheila، پریسا66، زعفران، amini maliheh، shams، maryam4730، saba، 44668949، عطفه، parsarad، صباسلمان، 1045، شبنم۴۰۱۰۰، hoda، محمدی، saeidhamzeh، لیلا، نفسم، mina.k، من من، هانیه، ماریا، فاطمه ومهدی، پاییز، faranak56، fateme_mehdi، بيات، شادی ناز، wooki، SHAKHSI، یاقوت، fatemeh_k_61، مهتاب، pari، گندم بانو، hadis_moazzami، zohrehnami، rozi، alirohham، somynaz، Yasaman، arezoo ghaderi، MJ lg، salipour، Queen E، fafafa، marzieh68، yasame، maha، mahtabh643، سانیا فتحی، mkz، fatemeh6775، صبا خانوم، samimis، eli58، mohanna، نسا، Aynaz، امیر زینب، فرزانه 1، لیلی56، نینا نوایی، mtrs32، فهیمه64

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان