---

اطلاعیه های انجمن

سپاس » برای تشکر و قدردانی از سایر کاربران از دکمه سپاس استفاده کنید.
تصویر کاربری » تصویر کاربری خود را مطابق با عرف و قانون جمهوری اسلامی ایران انتخاب کنید.
تصویر انجمن » تصاویر نباید بیش از حد کوچک باشند تا لوگوی انجمن روی تصاویر درج شود.
مطلب جدید » هیچ یک از کاربران مجاز به کپی مطالب از سایت های دیگر حتی با درج منبع نمی باشد ، مطالب باید توسط خود کاربر ارائه شود.

مصاحبه سایت Nullfa با ایران کوک
زمان کنونی: 2016/12/08، 01:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nilufar.banoo
آخرین ارسال: Nilufar.banoo
پاسخ 3
بازدید 2706

امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه سایت Nullfa با ایران کوک
Star 
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مصاحبه با سرکار خانم نیلوفر لحیم چی مدیر سایت ایران کوک

اول از هر چیزی خودتون رو برای ما و کاربران سایت معرفی کنید؟
اسمم نیلوفره ( شناسنامه زهرا لحیم چی ) ، متولد مرداد ماه ۱۳۵۸ هستم ، فرزند اول خانواده ام و ۳ خواهر و ۱ برادر دارم ، پدرم بازنشسته اورژانس و مادرم بازنشسته آموزش و پرورش هست ، چند ساله متاهل شدم ، همسرم ۱ سال از من بزرگتره ، ساکن تهران هستم

دانشجو هستید؟ چه رشته ای ؟
دانشجو بودم ، در رشته روانشناسی کودک تحصیل کردم

از کی وارد دنیای اینترنت شدید؟
از سال ۸۲ وارد دنیای اینترنت شدم ، سال ۸۵ شروع وبلاگ نویسی ام بود و بعد هم سایت و …

سایت ایران کوک ایده چه کسی بود؟
خیلی پیش اومده که برای آشپزی به سایت های مختلف مراجعه کردم اما متاسفانه دستورها فقط تکراری و بدون نکات مهم بودن و اغلب چیزی که باید از آب در نمیومدن و خیلی مشکلات دیگه این ایده رو به ذهنم داد که خودم یه سایت آشپزی بزنم و سعی کنم بهترین دستورات آشپزی رو قرار بدم

تاریخ تاسیس سایت ایران کوک؟
اواسط سال ۸۹ ( الان سه سال و نیمه که ایران کوک ایجاد شده )

یکم در مورد سایت ایران کوک بگید تا کاربرانمون بیشتر آشنا بشن؟
اغلب دستورات این سایت ترجمه شده است و خودمم سعی میکنم امتحان کنم و نکات مهمی که لازمه در توضیحات یادآوری کنم ، تصاویر هم یا خودم میذارم یا از سایت های خارجی برمیدارم و در سایت قرار میدم

میشه گفت حضور خانم ها کم رنگ تر هستش در زمینه های مدیریت وب اما شما با پشتکاری که داشتید تونستید یک سایت جامع و کامل رو مدیریت کنید.؟
خوب دلیلش شاید این باشه که خانم ها مشغله های دیگه ای دارن و اقایون وقت ازاد بیشتری ! همچنین مسئولیت های زندگی در خانم ها بیشتره و از سن پایین شروع میشه که خوب این هم میتونه دلیل مهمی باشه

در حال حاضر در مدیریت سایت ایران کوک چند نفر کمکتون میکنند؟
فقط خودم

قبل از سایت ایران کوک سایت و یا وبلاگ دیگه ای داشتید؟ نام ببرید لطفا؟
وبلاگی دارم که یه مدت سایت بود مجدد تبدیل به وبلاگ شد ! چون وقت رسیدگی بهش رو دیگه نداشتم و به نوعی زنگ تفریحم محسوب میشد (فالگو falgoo ) ، که امارش حدود ۲۰٫۰۰۰ بازدید روزانه و رنکش ۳ بود اما حدود ۳ سالی میشه که دیگه بهش نرسیدم

آیا به هدف هایی که میخواستید رسیدید؟
به هدف هام که تا حدودی رسیدم اما خوب توقع بیشتری از خودم دارم و سعی میکنم هر روز بهتر از دیروزم باشه ، بدون هدف زندگی معنایی نداره

لطفا در مورد قسمت کاردستی های سایت یه توضیح کوتاهی برای ما بدید؟
قسمت کاردستی به درخواست کاربران ایجاد شد و خودم هم به این قسمت علاقه مندم و به مرور تکمیلش میکنم

روزانه چند ساعت وقت برای سایت ایران کوک میزارید؟
بستگی به حس و حالم داره ، گاهی ۲ ساعت در روز و گاهی ۸ ساعت !

از منابع خارجی هم استفاده می کنین؟
بله ، بیشتر از ۹۰ درصد مطالب سایت از سایت های خارجی گردآوری و ترجمه میشه

مطالبی که در سایت قرار میدین رو قبلش تست می کنین؟
تا جایی که بتونم تست میکنم بخصوص دستورات آشپزی و شیرینی پزی

بزرگترین مشکلی که باهاش برخورد کردید چی بوده ؟
استفاده از مطالب سایت ایران کوک بدون درج منبع ! خیلی از سایت ها حتی سایت های شناخته شده مطالب ترجمه شده رو از سایت ایران کوک کپی برداری میکنن و تصویر رو از منبع اصلی میذارن بدون توجه به زحمت ترجمه و تایپ مطلب!

نظرتون در مورد سایت نالفا ؟
سایت خوبیه

این مصاحبه داخل سایت یا انجمن قرار میدید ؟
چرا که نه !

اولین چیزی که با شنیدن کلمه های زیر به ذهنتون میرسه رو بگید
آشپزی : ایران کوک
بانوی ایرانی : خستگی ناپذیر
مدیر موفق : مهربان اما قاطع
الکسا : رتبه سنج واقعی !
وردپرس : محتوایی ساده اما غنی !
نالفا : مرجع اسکریپت
ایران کوک : آشپزی ایرانی

نقش پدر و مادرتون تا به اینجای موفقیت شما؟
۱۰۰% موثر بودن ، داشتن پدر و مادری تحصیل کرده که از بچگی بهت مسئولیت بدن خیلی مهمه … مادرم مدیر مدرسه بود و همیشه در کارهای مختلفی مثل ثبت نمرات دانش آموزان ، تکمیل پرونده ها ، مدیریت کتابخونه و … ازم کمک میگرفت و همین هم باعث شد من به قبول مسئولیت علاقه مند بشم ، در کنار همه اینها فرزند اول بودن رو هم اضافه کنید ( ۳ خواهر و ۱ برادر کوچکتر از خودم دارم ) … هنوزم از کمک و همفکری پدر و مادرم بهره میبرم

آیا خانواده از اینکه بیشتر وققتون رو تو دنیای مجازی میذاشتید مشکلی نداشتن؟
تا قبل از ازدواج زیاد اهل دنیای اینترنت نبودم ، مشغله های زیادی داشتم … بعد ازدواج مشغله ها کم شد و من هم تصمیم گرفتم وقت فراغتم رو به این شکل سپری کنم

حرفی برای کاربران سایت ایران کوک دارید؟
دوست دارم نتیجه کار رو بدونم ! اگه از دستوری استفاده میکنن و رضایت دارن بهم بگن ! اینجوری انرژی میگیرم و مطالب بهتری قرار میدم

اهل تفریح و ورزش هستید؟(چه تفریح و ورزشی)؟
تفریحاتی مثل سفرهای کوتاه ، پارک حیات وحش ، موسیقی و … ؛ شنا

یک صحبت چند خطی با بانو های ایرانی که در دنیای مجازی هستند؟
سعی کنید از وقت تون به بهترین شکل استفاده کنید ، دنیای اینترنت علاوه بر مفرح بودن میتونه خیلی آموزنده باشه

کلام پایانی شما؟
ممنونم از شما و وقتی که برای این مصاحبه گذاشتید ، امیدوارم روزبروز موفق تر باشید

از شما به عنوان یک بانوی ایرانی و فعال دنیای مجازی کمال تشکر رو داریم ممنون که وقتتون رو به ما دادید.

:smilie:6لینک مصاحبه :دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محال است بارانی از محبت به کسی هدیه کنی و دست های خودت خیس نشود ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Nadin ، Leila ، sana68
فروشگاه سایت
---
Exclamation 
وقتی داشتم می خوندم اشک تو چشمام جمع شده بود.
عاشقتم
امیدوارم یه روزی در بالاترین مراحل زندگی ببینمت نیلوفر جونم
:smilie:34:smilie:21:smilie:33:smilie:56:smilie:6
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Nilufar.banoo ، Leila ، sana68
Exclamation 
قربون دل مهربونت ندا جونم :smilie:16:smilie:27
منم برات بهترین ها رو آرزومندم خانومــــی :smilie:21
با کمک شماها عزیز دلـــــــــــــــــــــــــــــــم
محال است بارانی از محبت به کسی هدیه کنی و دست های خودت خیس نشود ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Leila ، sana68

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
27کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
Nilufar.banoo، Leila، زهره73، Nadin، maryam، klina، tibe، danaie، dorna taghvi، desiree، sarah-j، ghazal_hz2007، mohaddeseh.gh، Nasim، اميد، fereshteh، warner، آماندانا، fa.tima، mehdi، behnaz، faryad، sayda، saba، ensy، mamane fatima، sana68

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان